Rolling Roof Nedir

rolling roof fiyatları

Rolling Roof nedir?

Rolling Roof (Katlanan Teras), sıradan açılır tavan sistemlerine göre değişik tek hareket sistemi sunar. Her mekânda yapılabilecek olan Rolling Roof Sistemleri, halk arasında açılır kapanır tavan, yuvarlanan teras ya da katlanan teras şeklinde de bilinmektedir. Açık hava tadını görkemli tek şeklinde yaşamanız için kalifiye geliştirilen Rolling Roof  Fiyatları sistemleri, bahçe tasarımlarının vazgeçilmez sistemleri arasında yer almaktadır. Kış bahçesi çalışmalarında genellikle seçenek yapılan sistemdir. Tente sistemiyle tasarlanan tek düzenek bulunduğu için aydınlatma meselesi yaşatmaz. Açılır Kapanır sistemi fırtına ve dolu yağışlarına karşı metanetli olacak şeklinde üretilmiştir.

Rolling Roof nedir?

Rolling Roof nedir?

Rolling Roof Ne İşe Yarar?

Her mevsim sahip olduğunuz mekanın seçenek edilmesini istiyor ve müşteri kitlenizi çoğaltmak istiyorsak en doğru seçimleri ve teknoloji ile ilgili devasa standartlara sahip olmanız gerekir. Rolling Roof ile ilgili bizleri seçenek ederek açılır tavan teknolojisini sahip olduğunuz mekana getirmemizi dilediğiniz takdirde her mevsimde müşterileriniz sizi yalnız bırakmayacaktır. Rolling roof sistemleri bütün mekanlarda ve yiyecek meşrubat sektörlerinin mekanında seçenek yapılan tek düzenek durumuna gelmiştir. Ivedi aşınmaması ve yağışlara karşı metanetli olması da en devasa özellikleri arasındadır. Bu sebepten cam adına açılır tavan seçenek edilmektedir.

Rolling Roof Kullanım Alanları

restoranlar için rolling roof sistemleri hakkında detaylı bilgi almak,  mekanınızın ölçüleri üzerinden yapılan ön çalışma ile fiyatlandırmayı öğrenebilmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Bu tasarımlar, çoğunlukla bahçesi olan lokanta ve kafelerde çokça seçenek edilmektedir. Hanelerde, teras, balkon ve veranda gibi bölümlerde de sık sık kullanılmaktadır. Açık hava tadını kış aylarında da sürdürmeyi gerçekleştiren düzenek, güneş ışınlarından maksimum faydalanmayı sağlamaktadır.
Özellikle kış aylarında güneşli zamanlarda, içeriyi sıcak meblağ ve güneş ışınlarından faydalanmayı sağlar. Yaz aylarında açılabilir özelliği hasebiyle yeniden güneşten yararlanma olanağı sağlar. Çay bahçeleri, nargile salonları, kahvehaneler, döner salonları, restoranlar ve kafeler bu sistemi seçenek etmektedir. Fırtınalı ve rüzgarlı havalarda, rüzgarın şiddetinden kaynaklı ses yapmaz. Giriş dekor çalışmaları ile ahenkli tek şeklinde tasarlanmaktadır.
Güneş ışınlarından maksimum faydalanmayı gerçekleştiren düzenek, ısı izolasyon özelliğine sahiptir. Bu nedenden dolayı ısıtma sistemleri bu kategoride uygulanabilir.

Rolling Roof Özellikleri

Sistem açıkken dahi kalifiye dizayn profiller vasıtası ile, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar.
Her açıda açılabilen paneller vasıtası ile, gün ışığından istenilen miktarda istifade etme imkanı sağlar.
Her mekânda yapılabilecek olan Rolling Roof dünyada hiçbir açılır tavan düzeneğinin sunmadığı, katlanma ve toplanma hareketini birlikte sunar.
Panellerin yaptığı katlanma hareketi vasıtası ile, çatıdan havalandırma yapar iken gölgelendirme özelliğini de kaybetmez.
Panellerin yaptığı katlanma hareketi vasıtası ile, panellerin dış hijyenikliği çatıya çıkmaya lüzum kalmadan içeriden temizlenebilir.
Elektrostatik fırın boya ile renklendirilir; istenilen her renkte program yapılır. Elektrostatik fırın boya vasıtası ile uzun ömürlüdür.
Dilediğiniz kadar gün ışığı

Rolling Roof Tente tavan düzeneğinin hem katlanma hem toplanma hareketini birlikte sunmasının çoğu ehemmiyetli üstünlüğü bulunmaktadır. Ilk olarak dış bölge tesirlerini (gün ışığı gibi) istenilen oranda iç ortama alma ya da iç alandan uzaklaştırma olanağı vermektedir. Piyasada hâlihazırda bulunuyor olan pergole tente ve branda sistemlerinin sunamadığı çoğu üstünlük Rolling Roof Sistemleri ile kullananlara sağlamaktadır Piyasada pergole olarak malum tavan kapama tekniği, gölgelendirme emelli kullanılmakta olup yağışlı havalarda iç alana su girişi engellenememektedir. Bu durumda pergola, yağışsız hava koşullarında kullanıma açıktır.

Rolling Roof Tasarımının Yararları Nelerdir ?

Bir tuşla bahçenin üst bölümünü hızlıca kapatabilirsiniz.
Motorlu bulunduğu için çoktan güç sarf etmenize lüzum yok.
Açık havada çay keyfine devam etmek isteyenler için en en uygun seçenektir.
Bu tasarımın en ehemmiyetli yararı kış bahçelerinin kullanım niteliğini artırmaktadır.
Rüzgarlı ve tozlu havalarda maksimum savunma sağlamaktadır.
Yağmur, kar ve dolu gibi negatif havalarda bahçenin kullanım niteliğini artırmaktadır.
Müşterileri rahatsız etmeden suskun tek şeklinde açma prosedürünü gerçekleştirebilirsiniz.
Yağmur, kar ve fırtına dindiği vakit yeniden otomatik tek şeklinde üst kısım açılmaktadır.
Cam ve polikarbon gibi malzemelerle kapatma prosedürü gerçekleştiği için aydınlanma sorunu yaşanmaz (elektrikle aydınlatma işlemine lüzum yoktur).
Bahçe planımı ile ahenkli tek şeklinde imal edilebilir.
Tavan bölümündeki dekor çalışmalarını engellemez.
Özellikle yağmurlu ve karlı havalarda bahçe keyfinden taviz vermeyen müşteriler, Rolling Roof sistemine sahip iş yerlerini seçenek ediyor.
Silinebilir özelliklere sahiptir. Başka camlar gibi temizlenebilir.
Konforlu tüketimi vasıtası ile müşteri memnuniyeti ortaya getirir.

Bir yorum ekleyin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir